Reklama na samochodach
  Zmiana koloru auta
  Ochrona lakieru, szyb i lamp
  Oklejanie flotowe
  Przyciemnianie lamp
  Oklejanie wnętrza pojazdu

  Folie odblaskowe
  Rozklejanie pojazdów

ZMIANA KOLORU AUTA

 

Zmiana koloru auta to nowe życie dla Twojego auta. Najlepszą metodą wykonania tego procesu jest oklejenie samochodu specjalną folią. Nie zostawia ona żadnych śladów kleju i można łatwo przywrócić autu pierwotny wygląd. Ponadto chroni karoserię przed korozją. Zmiana koloru auta i naklejenie wybranych motywów może być idealnym rozwiązaniem dla Twojego auta.

 

Obojętnie, gdzie będziesz się znajdywał, możesz ją promować - samochód stanie się Twoją wizytówką. Warszawa to miejsce, w którym mieści się siedziba naszej firmy. Odwiedź nas tam lub wejdź na stronę Internetową. Konkurencja jest duża, więc aby wyróżnić się z tłumu, musisz być oryginalny.

 Jednak folia może mieć też inne zastosowania. Jeżeli chcesz odświeżyć wygląd swojego  samochodu i przywrócić mu dawny blask, to może ona się okazać idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Koszty jej założenia są tańsze, niżeli malowanie auta. W dodatku w ofercie znajduje się wiele oryginalnych, niestandardowych kolorów, dzięki którym z pewnością wyróżnisz się na drodze.

Czas wykonania oklejania nie przekracza trzech dni, więc nie musisz się martwić długotrwałą utratą samochodu.

Warszawa to wielkie miasto, w którym, żeby się wybić, trzeba wyróżniać się z tłumu, a zmiana koloru auta z pewnością ci w tym pomoże. Używamy najlepszej jakości folii, więc nie wyblaknie ona podcza upałów. 

 

 

Oklejenie samochodu nada mu niesamowitego charakteru i może się stać najlepszą wizytówką dla Ciebie lub Twojej firmy.

Daj szansę swojemu autu, a także sobie, przynosząc większe korzyści dla swojej firmy.

 

HOME   |   O NAS   |   OFERTA   |   PORTFOLIO   |   KONTAKT

All rights reserved Fresh Media s.c.